Ušao s klupe u nastavku: Ismar Tandir strijelac u ubjedljivom trijumfu…

Bivši fudbaler Slobode, Ismar Tandir, postigao je pogodak u ubjedljivoj pobjedi svoje Sigme Olomouc na gostovanju Rosicama rezultatom 5:1.

Sigma Olomouc je opravdala ulogu favorita i prošla je u šesnaestinu finala MOL Cupa, a kako se iznenađenje ne bi desilo, gostujući trener je izveo gotovo najjači sastav.

Ismar Tandir, nekadašnji fudbaler Slobode, kao i nekoliko čeških i slovačkih ekipa, pogodio je u 81. minuti za konačnih 1:5.

Prethodno, ušao je u igru nakon sat vremena igre i provedeno vrijeme na terenu je dobro iskoristio.