27.7 C
Jajce
Nedjelja, 3 srpnja, 2022
Sport

Veoma ubjedljive pobjede Milana i Rome, Abraham postigao prvijenac u dresu Vučice

Kompletirano je drugo kolo italijanske Serije A, a ubjedljive pobjede ostvarili su Milan i Roma.

Milan je na svom terenu savladao Cagliari sa 4:1. Tonali je doveo Rossonere u prednost u 12. minuti, a Leao je istu udvostručio u 17. minuti.

Giroud je postigao sjajan pogodak za 3:0 u 24. minuti, a dvije minute prije odlaska na odmor isti igrač pogodio je iz penala. U drugom dijeli nije bilo promjene rezultata, a naš Rade Krunić odigrao je cijeli meč.

Roma je na gostovanju “pregazila” Salernitanu (0:4). Pellegrini je bio dvostruki strijelac, a po jedan su dodali Veretout i Abraham, kojem je ovo bio prvijenac u dresu Vučice.

Milan Đurić nije bio u zapisniku Salernitane za ovaj meč.