10 C
Četvrtak, 28 ožujka, 2024
Sport

Fudbaleri rumunske Craiove večeras su u Bukureštu u gostima pobijedili Rapid sa 2:1.

Junak Universitatee je večeras bio reprezentativac BiH Elvir Koljić, koji je postigao pogodak za pamćenje!

Vodio je Rapid golom Albua na startu utakmice, a u 83. minuti Marković poravnava na 1:1.

Potom Craiova stiže i do potpunog preokreta, a u prvoj minuti sudijske nadoknade je Elvir Koljić postigao spektakularan gol.

Namjestio se Koljić na preko 25 metara od gola, topovski šutira i “probušio” mrežu gola domaćina za konačnih 1:2.

Pogledajte ovaj fenomenalan gol Koljića OVDJE!