(VIDEO) Kapiten Tuzla Cityja zaigrao nakon godinu i dva mjeseca u pora…

Ekipa Tuzla Cityja je danas odigrala svoju prvu pripremnu utakmicu u Antaliji, a protivnik joj je bila ekipa TSC Bačka Topola iz Srbije.

Utakmica je završena pobjedom srbijanskog superligaša od 2:1, a TSC je u vodstvo doveo Svitić lijepim udarcem u 22. minuti, kada je savladao golmana Tuzlaka Nevresa Fejzića.

Uvodni dio je u potpunosti pripao srbijanskom superligašu, koji je uz postignut pogodak promašio i nekoliko izglednih prilika.

Ipak, ekipa Elvira Baljića se oporavlja u finišu prvog poluvremena, kada uspijeva doći i do poravnanja. Igrao se 45. minuti kada je Nermin Crnkić postigao gol za 1:1.

U nastavku smo dugo čekali na novi pogodak, a on je došao u76. minuti kada je veliku grešku napravio Kobi Morris, a to je iskoristio Duronjić te zatresao mrežu bh. tima za konačnih 2:1.

Sastav Tuzla Cityja na startu utakmice: Fejzić, Efendić, Moriss, Kojić, Leković, Hasanović, Masimović, Badji, Beganović, Crnkić, Ubiparip.

U drugom dijelu su igrali: Muminović, Nukić, Kostić, Leković, Hadžanović, Kulović, Arežina, Ramić, Šarčević, Morris, Beganović.