Jajce
Četvrtak, 8 veljače, 2024
Sport

Ekipa italijanske Brescije je večeras u meču 4. kola Serije B na domaćem terenu remizirala sa Crotoneom.

U dobroj formi je nastavio igrati bosanskohercegovački napadač Riad Bajić, koji je upisao novu asistenciju na ovoj utakmici.

Bajić je asistirao za prvi gol svog tima, kada je “namjestio” pogodak Lerisa za 1:0 vodstvo Brescije.

Povela je Brescia u nastavku preko Morea sa 2:0, ali je Crotone u posljednjih 20 minuta uspio da poravna na 2:2 preko Mulattierija, koji je dao dva gola…

Riad Bajić sada na četiri meča Serije B ima dva gola i dvije asistencije.

Pogledajte večerašnju asistenciju Bajića OVDJE!