10 C
Četvrtak, 28 ožujka, 2024
BiH

Vodopad ‘preplavio’ Fojnicu | dvije ubjedljive pobjede

U okviru redovnog kola Lige mladih SBK/KSB danas smo bili gosti u Fojnici. U prelijepoj renoviranoj dvorani, odmjerili smo snage s ekipom ‘Star’ i zabilježili dvije pobjede.

Susrete su otvorili najmlađi. Naši momci sjajno ulaze u susret i ubrzo dolaze do prednosti. Slijedi nalet domaćina koji je uspio približiti se rezultatski našoj selekciji no Dramac i društvo u drugom poluvremenu pružaju sjajnu partiju te preuzimaju potpunu kontrolu na terenu. Na kraju zasluženo slavlje rezultatom 37:54. Istakli su se sjajni Jan Dramac sa 37 poena te Crnoja 11p, Glamočić 2p, Lončar 4p..

U drugoj utakmici sastali su se pioniri. Domaćini znatno bolje otvaraju susret te imaju prednost do pred kraj prvog poluvremena. Nakon toga naši dečki se ‘bude’ te odličnom igrom stižu do prednosti. U drugom dijelu susreta odličnim timskim izdanjem povećavaju prednost te na kraju dolaze do pobjede rezultatom 58:88. Na terenusu dominirali Hodžić 32p, Jurić 16p, Halilović 5p, Mecavica 16p, Petrović 8p, Bogić 3p, Dramac 4p, Dunin 4p.

Zahvaljujemo se domaćinu na fer i korektnoj igri a našim momcima i trenerima čestitke na ostvarenim pobjedama. Idemo dalje!!

(kkvodopad)

KK Vodopad

The post Vodopad ‘preplavio’ Fojnicu | dvije ubjedljive pobjede appeared first on Jajce Online.