Vukovi slavili na Elland Roadu: Wolverhampton golom Raula Jimeneza savladao Leeds

U susretu 5. kola engleske Premier lige, Wolverhampton je kao gost pobijedio Leeds United rezultatom 0:1.

Domaći su bili bolji rival u prvom dijelu, propustili su nekoliko prilika za gol, a jedan im je poništen zbog ofsajda u kojem se našao Bamford.

Slična situacija desila se na startu drugog dijela na suprotnoj strani, a pogodak Romaina Saissa nije priznat zbog nedozvoljene pozicije.

Ipak, nešto bolju igru u nastavku Vukovi su krunisali u 71. minuti. Raul Jimenez je šutirao, lopta se odbila od jednog igrača domaćih i završila je u mreži za 0:1 i pobjedu Wolverhamptona.